23 października 2019, imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Na temat, natemat.com.pl, Piotr Janczarek, Iwona Janczarek
 
Strona główna
Rozrywka i Refleksja
Diety
Podróże
Zdrowie
Dzieci w szkole
Prawo i finanse
Ukraina
Smacznie
Berlin
  Travel to Poland  Wyjazdy  Publicystyka  Інтерв'ю про Польщу та Україну  Polska i Ukraina   Region tarnopolski - wyjazdy
Wyjazdy

Pomoc w zorganizowaniu prywatnego wyjazdu do Ukrainy

Jeśli zamierzacie Państwo odwiedzić Lwów, Odessę, Karpaty i Huculszczyznę, czy też zorganizować sobie wyceczkę po wybranych miejscach np. związanych z historią rodziny, mamy dla Państwa propozycję. Zaoszczędzicie Państwo czas i niemało pieniędzy a podróż będzie bardziej komfortowa. Wybierzemy najbardziej optymalny sposób dojazdu, doradzimy który hotel wybrać, zorganizujemy dla środek transportu na miejscu (dojazdy, wycieczki), pomożemy w zakupie biletów on-line na pociągi kolei ukraińskich, przygotujemy praktyczny mini poradnik. Koszt takiej usługi wynosi 100 zł (płatne po), ale zyskacie Państwo rabaty na miejscu. Będzie to najlepiej wydane 100 zł podczas całej podróży.

Informacje: piotr.janczarek@natemat.com.pl

tel. 604 201 109

 

Podróże z czasopismem "Polska i Ukraina". 

Karpaty Ukraińskie i Lwów. Wyprawa samochodem terenowym.

Boże Ciało: 19 czerwca (środa) - 23 czerwca (niedziela)

Czteroosobowa grupa. Niebanalna wyprawa do serca Huculszczyzna dla ludzi otwartych i ciekawych świata. Nie jest to off-road samochód terenowy pozwoli jedynie dotrzeć do miejsc niedostępnych dla innych środków transportu.

1. Dzień: przylot do Lwowa z Warszawy (Ryanair) lub dojazd do Lwowa pociągiem z Przemyśla (2 godz. jazdy). Pierwszym etapem podróży będzie stolica ukraińskich Karpat - Jaremcze. Po zakwaterowaniu w hotelu (3*, basen) spacer po mieście: wodospady na Prucie, jarmark huculski, przedwojenna dzielnica willowa. Wieczór huculski w kolibie.

2. Dzień: Wyprawa do Zaroślaka. Stąd ruszymy na Howerlę (ok. 5 godz. w obie strony) - dla chętnych, lub krótszy i łatwiejszy spacer u podnóża Czarnohory. W powrotnej drodze zatrzymujemy się w Worochcie (najsłynniejszym niegdyś kurorcie Karpat Wschodnich). Lunch w karczmie. Zwiedzanie miejscowości. Powrót do Jaremczy. Wieczór - do ustalenia. 

3. Dzień: Wyprawa do Werchowyny (dawne Żabie), rajd samochodem wzdłuż Czarnego Czeremoszu do Dzembroni. Lunch w Dzembroni. Z Dzembroni jedziemy do Krzyworówni i Tatarowa. Powrót do Jaremczy. Wieczór do ustalenia. 

4. Dzień rano. Wyjazd do Lwowa. Zakwaterowanie w hotelu o standardzie 3* w centrum miasta. Popołudniowy spacer po mieście i opowieść o nim. Degustacja lwowskiego piwa kraftowanego, nalewek. Wieczór w lokalu z muzyką. 

5. Dzień: Transfer na lotnisko i/lub dworzec kolejowy. Powrot do Warszawy i Przemyśla.

Koszt 1 tys. zł: obejmuje wszystkie transfery, zakwaterowanie w hotelach ze śniadaniami, ubezpieczenie opiekę pilota przewodnika i kierowcy w jednym. Nie obejmuje przelotu - ok. 350 zł w obie strony (Ryanair) lub pociagu Intercity Plus z Przemyśla do Lwowa - ok. 55 zł w obie strony.

Nasz reportaż i opowieść o Huculszczyźnie:

http://www.natemat.com.pl/podroze/kraje/ukraina/karpaty-ukrainskie-i-huculszczyzna.html

Po więcej informacji proszę dzwonić: 604 201 109 lub pisać: piotr.janczarek@natemat.com.pl

 

Podole - słoneczny kraj nad Dniestrem

29 czerwca - 2 lipca

Podole jest regionem w którym cieszymy się wczesną, ciepłą i słoneczną wiosną, gorącym latem oraz pogodną jesienią. Ciepłe Podole to kraj pełen przygód i rekreacji na wodzie!

Dzień 1.

Spotkanie z przedstawicielami biura turystycznego na dworcu kolejowym w Tarnopolu, po przyjeździe pociągu z Przemyśla (17.40). Z dworca wyruszamy na Ciepłe Podole. Spacer po winniccach, degustacja win. Kolacja z kuchną łemkowską. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 2.

Śniadanie w hotelu. Sływ po kanionie Dniestru. Na późny obiad bramburaki (lokalne placki ziemniaczane). Zaleszczyki – panorama miasta. Powrót do hotelu. Odpoczynek w łaźni. Kolacja z kuchnią podolską. Nocleg.

Dzień 3.

Śniadanie w hotelu. Odwiedziny klasztoru sióstr Niepokalanek w Jazłowcu. Kąpiel w Dżurinskim wodospadzie, największym równinnym na Ukrainie. Na obiad kuchnia galicyjska. Zwiedzanie starego miasta w Czortkowie. Kąpiel zdrowotna. Degustacja słynnego Mikulinieckiego piwa i smacznych dań podolskiej kuchni w „Miodowej chacie” nad brzegiem pięknego jeziora, niedaleko Tarnopola. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 4.

Śniadanie w hotelu. Spacer nad jeziorem tarnopolskim (centrum), przejazd na dworzec kolejowy, odjazd do Przemyśla (12.14).

Oferta „wszystko w cenie”

Koszt:

grupa: 6 - osobowa – 800 zł

10 - osobowa – 700 zł

18 - osobowa – 635 zł

Zniżki dla dzieci.

Organizatorem wyjazdu jest nasz partner firma Trips & Travels z Tarnopola

Po więcej informacji proszę dzwonić: 604 201 109 lub pisać: piotr.janczarek@natemat.com.pl

Wasze komentarze

Dodaj swój komentarz

 

 DODAJ  


 

 

O NAS | KONTAKT | REKLAMY | MAPA STRONY | MAPA XML

Netpress, Iwona Janczarek

ul. Cyklamenowa 5, 05-077 Warszawa
Tel: 604 201 109, E-mail: allpress@pro.onet.pl

NBS - najlepsze strony internetowe