21 września 2019, imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Na temat, natemat.com.pl, Piotr Janczarek, Iwona Janczarek
 
Strona główna
Rozrywka i Refleksja
Diety
Podróże
Zdrowie
Dzieci w szkole
Prawo i finanse
Ukraina
Smacznie
Berlin
  Travel to Poland  Wyjazdy  Publicystyka  Інтерв'ю про Польщу та Україну  Polska i Ukraina   Region tarnopolski - wyjazdy
Polska i Ukraina

Polska i Ukraina na jarmaku we Lwowie,

zorganizowanym z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy,

24-25 sierpnia 2019

PiU-LwówPiU-Lwow2

 

 

Polska i Ukraina w Centrum Informacji Turystycznej w Odessie i inn.

Dotychczas nasze czasopismo dostępne było w miejskich punktach informacji turystycznej. Od nowego wydania dostępne jest takze w Centrum Informacji Turystycznej stworzonym niedawno przez Odeskie Stowarzyszenie Turystyczne. Od poprzedniego wydania PiU dostępna jest takze w miejskich punktach informacji turystycznej w Charkowie. Do grupy naszych stałych Partnerów dołączyło takze miejskie centrum turystyczne w Żółkwi, uroczym renesansowym mieście niedaleko Lwowa.

Odessa-gazety2

 

 

 

 

 

Polska i Ukraina na na Dniu Europy w Kijowie - maj 2019 r.

Dzięki uprzejmości i pomocy Polskiej Organizacji Turystycznej w Kijowie nasze czasopismo było dostępne na obchodach Dnia Europy w stolicy Ukrainy.

dzien europygazeta2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polska i Ukraina na Targach Turystycznych w Kijowie - październik 2018

Podobnie jak z zeszłym roku nasze czasopismo było dostępne podczas targów turystycznych w Kijowie - największych na Ukrainie. 5. numer (gdańsko - pomorski) oraz 6. (edukacyjny i lubelski) były obecne na stoisku Polskiej Organizacji Turystycznej i cieszyły się dużym powodzeniem wśrod odwiedzających polskie stoisko.

Niniejszym składam serdeczne podziekowania kijowskiemu przedstawicielstwu Polskiej Organizacji Turystycznej, a szczególnie Panu Dyrektorowi Włodzimierzowi Szczurkowi za pomoc i owocną współpracę.

targitargi2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polska i Ukraina na Fetiwalu Partnerstwa we Lwowie (7-9 września 2018)

Drugi już raz PiU była dostępna podczas Festiwalu Partnerstwa we Lwowie. Jest to największa na Ukrainie impreza promująca Polskę oraganizowana przez polski konsulat we Lwowie, Polską Organizację Turstyczną i Urząd Miasta we Lwowie.

Na Festiwalu mieliśy wydanie 5 ("gdańsko - pomorsko - bydgoskie") oraz 6 ("edukacyjne i lubelskie) po ok. tysiąc sztuk z kazdego wydania. Pierwsze czasopismo było dostępne na stoisku promocyjnym Gdańska, drugie u naszych Partnerów, głównie na stosiku miasta Lublina oraz na stoiskach uczelni, obecnych na Festiwalu.

fest1stoiskolublub2gazetystoisko2

 

O NAS | KONTAKT | REKLAMY | MAPA STRONY | MAPA XML

Netpress, Iwona Janczarek

ul. Cyklamenowa 5, 05-077 Warszawa
Tel: 604 201 109, E-mail: allpress@pro.onet.pl

NBS - najlepsze strony internetowe