19 października 2018, imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Na temat, natemat.com.pl, Piotr Janczarek, Iwona Janczarek
 
Strona główna
Rozrywka i Refleksja
Diety
Podróże
Zdrowie
Dzieci w szkole
Prawo i finanse
Ukraina
Smacznie
Berlin
  Banki  Praca  Ubezpieczenia  Rodzina  Jak przesłać pieniądze?  Prawo w ruchu drogowym  Działki w Bolimowskim Parku Krajobrazowym  Przyszłość przelewów w rękach FinTech
Działki w Bolimowskim Parku Krajobrazowym

Żyrardów, Bolimowski Park Krajobrazowy, działki budowlane, autostrada A2

Zamieszkaj w otulinie Parku. Działki budowlane.

 

działka

W obrębie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Sokule, gmina Wiskitki są dostępne działki budowlane o powierzchni 1200 - 1500 mkw. Działki są uzbrojone: kanalizacja, prąd, woda.

W tej pięknie położonej miejscowości rezydował ksiąze Konrad Mazowiecki, bywali także król Władysław Jagiełło,Jan Olbracht, Kazimierz Jagollończyk, Zygmunt August, Stefan Batory, mieszkały hrabiowskie rodziny Sobańskich i Łubieńskich. W Sokulach znajduje się też zabytkowy dwór, w którym jest kręcony serial Ranczo.

Stąd mamy zaledwie kilka kilometrów do Żyrardowa i autostrady A2. Dzięki niej dojedziemy do Warszawy w 20-30 minut. Z Sokul do Park of Poland mamy tylko 4 minuty jazdy samochodem.

Na zdjęciu teren przed podziałem na działki.

Informacje: tel. 662 79 68 79

Żyrardów i okolice są dziś miejscem, coraz chętniej wybieranym jako miejsce zamieszkania. Atrakcyjność miasta znaczie wzrosła po oddaniu do użytu autostrady A2. Dzięki niej do Warszawy dojedziemy wygodnie w pół godziny. Funkcjonuje tez połączenie kolejowe. Nie mniej atrakcyjne są z pewnością tereny wokoł miasta. Sąsiadujące z nim gminy i inwestorzy sporo zainwestowały w rozwój infrastruktury. Dlatego jest to również dobre miejsce dla inwestycji. Atrakcyjność tych terenów zwiększa znacznie położenie z otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Możemy więc korzystać ze wszystkich walorów mieszkania z dala od miejskiego zgiełku, ale za to z dostępem do infrastruktury i oferty miasta, dostępnej na wyciągnięcie reki.

 

O NAS | KONTAKT | REKLAMY | MAPA STRONY | MAPA XML

Netpress, Iwona Janczarek

ul. Cyklamenowa 5, 05-077 Warszawa
Tel: 604 201 109, E-mail: allpress@pro.onet.pl

NBS - najlepsze strony internetowe