25 września 2021, imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Na temat, natemat.com.pl, Piotr Janczarek, Iwona Janczarek
 
Strona główna
Rozrywka i Refleksja
Diety
Podróże
Zdrowie
Prawo i finanse
Ukraina
Smacznie
GO EAST
Berlin
Księgarnia
  Kraje (countries)  Zbadaj się nim wyjedziesz.  Narty na Słowacji  Luksusowe podróże do Grecji  wyjazdy  Polska  NARTY  Wyszukiwarka miejsc noclegowych   Warszawa i Mazowsze  Rezerwuj i jedź  Salony gier i kasyna stacjonarne tracą popularność na Śląsku  Na rowerze. Podróże małe i duże  Przewodniki  Hotel dla rodziny  Miguel Angel
Polska i Ukraina

Czasopismo Polszcza ta Ukraina (Polska i Ukraina) na Festiwalu Partnerstwa we Lwowie.

Raport z dystrybucji czasopisma.

 

Festiwal Partnerstwa we Lwowie (8-10 września) jest największą imprezą polsko - ukraińską, a zarazem promujacą polskie regiony i miasta na Ukrainie. Przez trzy dni na lwowskim rynku mieszkańcy miasta i turyści mogli odwiedzić polskie stoiska, wysłuchać koncertów na scenie zamontowanej takze na rynku. Na Festiwal składały sie także konferencje, sympzja oraz wystawy fotograficzne.

paczkiNa Festiwal Partnerstwa czasopisma przyjechały prosto z Kijowa z delegacją Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

stoiskostoisko2Czasopismo było dostępne na stoiskach uczestników Festiwalu i nie tylko na stoiskach. Sporo odwiedzających polskie pawilony zabrało gazetę ze sobą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ludzie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koncerty muzyczne zespołów z Polskie i Ukrainy na bardzo wysokim poziomie artystycznym przyciągneły tłumy ludzi. Nie tylko koncerty, ale takze polskie stoiska, pokazy akrobacji rowerowej i kapsuła Green Vello. Na zdjęciu na scenie Kapela ze Wsi Warszawa.

koncert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nocą Lwów w sobotnią noc, niedługo przed północą. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dystrubucja - cd.

Oprocz Festiwalu Partnerstwa we Lwowie czasopiso będzie jeszcze dostępnę na lwowoskich tarach turystycznych w połowie października, na stoisku POT, a także podczas eventu w Charkowie, również z udziałem POT. Wcześniej, bezpośrednio z drukarni zostały one wysłane do Bukowela, dużego, bardzo nowoczesnego ośrodka ziowego i letniego wypoczynku: www.bukovel.com oraz do Łucka, a za pośrednictwem POT także do Kijowa. Są dostępne w informacjach turystycznych oraz polskich ośrodkach. Ten etap projektu zakończymy ok. połowy października.

Wnioski - rozwój czasopisma

Współpraca z Polską Organizacją Turystyczną - udostepnianie czasopisma podczas eventów promujących Polskę. To najlepszy i najbardziej efektywny sposób dystrybucji czasopisma, a tym samym dotarcia, także z ofertą Partnerów wydania, do dobrze dobranej grupy docelowej odbiorców.

Rozszerzenie zasięgu dystrubucji stałej - chcemy pozyskać wiecej miast, czy innych ośrodków, gdzie będziemy mogli wysyłać czasopisma bezpośrednio z drukarni (oprócz dystrybucji POT). Skutkować to będzie m.in. wzrostem nakładu czasopisma.

Wzrost objętości i atrakcyności czasopisma, więcej reportaży, informacji i artykułów poradnikowych. Zmiana papieru na którym drukowane jest czasopismo, aby poprawić jakość.

Rozszerzenie działań promocyjnych: powstanie plan działań, będą one uzależnione od liczby Partnerów, ktorzy chcą wziąć udział w projekcie i promować swoją ofertę na Ukrainie. 


 

O NAS | KONTAKT | REKLAMY | MAPA STRONY | MAPA XML

Netpress, Iwona Janczarek

ul. Cyklamenowa 5, 05-077 Warszawa
Tel: 604 201 109, E-mail: allpress@pro.onet.pl

NBS - najlepsze strony internetowe