4 sierpnia 2020, imieniny Dominika, Protazego, Jana

Na temat, natemat.com.pl, Piotr Janczarek, Iwona Janczarek
 
Strona główna
Rozrywka i Refleksja
Diety
Podróże
Zdrowie
Dzieci w szkole
Prawo i finanse
Ukraina
Smacznie
GO EAST
Berlin
  E-Zacznij  Ateista? Kto to taki?   Wiadomości ze świata wartości  10 inteligentnych dowcipów  Zofia  10 najgorszych rzeczy, które cię mogą spotkać na...  Galeria Roberta Soboty  Piję kawę, czy brać magnez? Tak, jeśli wypijasz wiadro dziennie.  Morderstwo w małym mieście  Z Czarnej Teczki Jurka Lindera  Gry komputerowe. Co warto o nich wiedzieć?  Tosca w Teatrze Wielkim  Carmina Burana - muzyczna podróż w czasie  Chór ARTOS  O spokój sumienia przeciwników W.O.Ś.P.  Allpress Media Communications - o nas

Chór ARTOS

 

drukuj artykuł z portalu natemat.com.pl

Artos w programie "Pytaia na śniadanie" 

drukuj artykuł z portalu natemat.com.pl

Artos w przedstawieniu Carmen 

drukuj artykuł z portalu natemat.com.pl

Misją Towarzystwa Muzycznego ( TM ) "ARTOS" imienia Władysława Skoraczewskiego od początku powołania w roku 2011 jest kontynuacja dorobku chórów: dziecięcego i mieszanego, założonych tuż po wyzwoleniu w 1945 roku przez solistę Władyslawa Skoraczewskiego, a tym samym promocja sztuki wyższej w wielopokoleniowej formie.

Chór kultywuje najlepsze wzorce wrażliwości muzycznej poprzez kształtowanie talentów od najmłodszych lat, będąc kuźnią wielu spośród najbardziej utytułowanych muzyków polskich a wśród nich: DYRYGENCI:Jacek Kaspszyk, Andrzej Knap, Bogusław Madej, Antoni Wit, SOLIŚCI:Anna Malewicz-Madey, Wiesław Ochman, Ewa Podleś, TM "ARTOS" za nadrzędny cel stawia sobie promocję tradycji muzycznej kultury europejskiej wyrażająca się w radości wspólnego muzykowania dzieci, młodzieży i dorosłych, interpretując najciekawsze dzieła muzyczne polskie i zagraniczne w formie atrakcyjnej muzycznie, choreograficznie i wizualnie.

Wigilia

fot. Artos na Wigilii w Teatrze Narodowym

"ARTOS" tworzy przekaz docierający do szerokiej widowni, w różnych przedziałach wiekowych, łącząc sztukę profesjonalnego śpiewu z pasją jej amatorskiego wykonania przez artystów o zróżnicowanym wieku ( 5-70 lat) połączonych ponadprzeciętną wrażliwością muzyczną i charakteryzującą się silną osobowością sceniczną. Wielu spośród śpiewających w chórze mieszanym chórzystów śpiewało w chórze dziecięcym Teatru Wielkiego Opery Narodowej w latach: 1965-1980. Dyrektorem Chóru "ARTOS" jest Pani Danuta Chmurska sprawująca opiekę artystyczną i prowadząca chóry Towarzystwa Muzycznego "ARTOS". Pani Danuta Chmurska swoje pierwsze kroki w Teatrze stawiała również w zespole chóralnym Władysława Skoraczewskiego. 

Treliński

 

Oferta Sponsorska

Mecenat jednego z najbardziej utytułowanych chórów europejskich

Oto przykłady możliwości stworzenia kampanii wizerunkowych w wyniku połączenia Państwa marki z serią prestiżowych wydarzeń artystycznych:

■ Dotarcie do audytorium klientów i partnerów businessowych poprzez innowacyjne działania kulturalne,

■ Budowa i umacnianie relacji z klientami, oraz ich lojalności,

■ Dostarczenie elitarnej rozrywki w najbardziej prestiżowych lokalizacjach,

■ Aktywizacja pracowników poprzez specjalne akcje artystyczne podejmowane wraz z Chórem,

■ Dedykowany pakiet korzyści umożliwiający realizację celów businessowych oraz wartościowy zwrot z inwestycji.

Obecnie w skład Towarzystwa wchodzą:

■ Chór dziecięcy Artosiki (5 -9 lat ) 60 dzieci

■ Chór młodzieżowy Artos (9-15l)- 60 młodych artystów

■ Chór kameralny- 12 artystów

■ Chór dorosły mieszany, skupiający w większości wychowanków Władysława Skoraczewskiego- 40 artystów

Prestiżowa lokalizacja Teatru Wielkiego,

w ramach którego funkcjonują Chóry TM Artos umożliwia nadanie występom odpowiedniej oprawy muzycznej i wizualnej sprawiając, że bilety na każdy występ są wyprzedane do ostatniego miejsca z dużym wyprzedzeniem czasowym. 

Z racji szerokiego portfolio planowanych projektów i związanych z tym niezbędnych potrzeb finansowych zwracamy się do Państwa z ofertą współpracy Sponsorskiej w ramach jednego z trzech pakietów współpracy : 1. Partner Tytularny 2. Partner Muzyczny 3. Mecenas Sztuki.

Towarzystwo Muzyczne „Artos” im. Władysława Skoraczewskiego

Jacek Tulimowski, konsultant ds marketingu

tel. 601 246 810, jtulimowski@gail.com

www.chor-artos.pl

 

 


 

O NAS | KONTAKT | REKLAMY | MAPA STRONY | MAPA XML

Netpress, Iwona Janczarek

ul. Cyklamenowa 5, 05-077 Warszawa
Tel: 604 201 109, E-mail: allpress@pro.onet.pl

NBS - najlepsze strony internetowe