24 kwietnia 2017, imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Na temat, natemat.com.pl, Piotr Janczarek, Iwona Janczarek
 
Strona główna
Rozrywka i Refleksja
Diety
Podróże
Zdrowie
Dzieci w szkole
Prawo i finanse
Smacznie
Berlin
Konkursy
  Moje dziecko ma dysleksję - co robić?  Sześciolatki do szkół? Rodzice są za.  Czy już gotowe do szkoły?  Pierwsze tygodnie w szkole  Sześciolatki w szkole. Zarzuty przeciwników. Odpowiedzi ekspertów  Mój sześciolatek w szkole. Doświadczenia rodziców.  Sześciolatek w szkole. Za i przeciw.  Dysleksja. Jak pracować z uczniem?  Gry planszowe wspierają rozwój dziecka  Co to znaczy, dobrze przygotowana szkoła?  Plecak dla ucznia  Uczeń dyslektyk - zmiany w wydawaniu zaświadczeń
Mój sześciolatek w szkole. Doświadczenia rodziców.

- Znamy nową podstawę programową, przeglądaliśmy podręczniki córki do I klasy i jesteśmy przekonani, że z wiedzą i umiejętnościami jakie obecnie posiada dobrze odnajdzie się w I klasie. - piszą rodzice Ady, która poszła do I klasy jako sześciolatka. - Z perspektywy czasu widzimy same korzyści. Dziecko szybciej się rozwija i wcale nie traci dziecińswa - oceniają rodzice Mateusza, który jest już w trzeciej klasie. W wielu wypadkach wcześniejsze wysłanie dziecka do szoły poprzedziły konsulatacje z psychologiem. W wypadku Kasi, która znaczącą część swojego życia spędziła w szpitalach, do wcześniejszego pójścia do szkoły zachęciła pani psycholog z Centrum Zdrowia Dziecka. Czytając wypowiedzi rodziców sześciolatków, nietrudno zorientować się, że podjęli decyzję racjonalnie, analizując wszystkie za i przeciw, opierając się na opiniach specjaistów: pedagogów i psychologów. Z perspektywy czasu widać, że dzieci nie straciły niczego, wprost przeciwnie, wiele zyskały. Przeczytajcie sami.

   ALBUM DZIECI


ola1. OLGA

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Emanuela Bułhaka w Warszawie

Ola poszła do szkolnej zerówki jeszcze przed ukończeniem 5. roku życia.
To była bardzo dobra decyzja. Ola szybko odnalzała się w szkole, lubi szkołę, ma świetnego wychowawcę.
Widać, że bardzo szybko się rozwija.

Iwona i Piotr Janczarkowie, rodzice Olgi.

mateusz2. MATEUSZ
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kraśniku
Posyłąjąc dziecko rok wcześniej do szkoły mieliśmy pewne obawy, tym bardziej, że Mateusz jest raczej drobnej budowy. Ale szkoła to nie dżungla, gdzie trzeba walczyć o byt. Z perspektywy czasu widzę same korzyści. Dziecko szybciej się rozwija i wcale nie traci dziecińswa. W wieku 6 lat Mateusz rozpoczął również naukę w szkole muzycznej I stopnia.

Małgorzata i Krzysztof Michno, rodzice Mateusza

 


Tymoteusz 

3. TYMOTEUSZ
Eksploruję, zwiedzam, odkrywam – szkoła to miejsce dla mnie!!!
Syna interesuje tak wiele tematów, że w przedszkolu się nudził. Nie chciałabym go wstrzymywać – więc umożliwiam mu rozpoczęcie nauki rok wcześniej niż rówieśnicy. Jestem przekonana, że mimo niechęci do pisania i rysowania szkoła będzie dla niego właściwym miejscem wspomagającym rozwój jego wszechstronnych zainteresowań. Zdjęcie wykonane w dzikiej Jaskini Radochowskiej w Kotlinie Kłodzkiej.
Małgorzata Wesołowska – mamaJagoda4. JAGODA
Jagoda chodziła do przedszkola na warszawskim Ursynowie. Władze dzielnicy uznały jednak, że pięciolatki powinny skończyć edukację w przedszkolach po trzech latach uczęszczania do tych palcówek. Stanęliśmy więc przed wyborem zerówka czy pierwsza klasa? Wybór ułatwiło nam życie. Wyprowadziliśmy się z Warszawy na wieś, a ścislej rzecz ujmując poza wieś. Postanowilismy więc  posłać Jagodę do pierwszej klasy w małej wiejskiej szkole. I tej decyzji nie żałowaliśmy ani przez minutę. Choć początkowo
napotkaliśmy niewielkie opory dyrekcji i wychowawczyni. Ale obawy grona pedagogicznego nie potwierdziły się. Jagoda świetnie sobie poradziła dorównujac, a nawet przewyższając swoich starszych o rok kolegów. A jej wychowawczyni potwierdziła, że taka decyzja była najlepsza dla naszego dziecka, które w gronie nowych starszych kolegów doskonale się rozwija.
Agnieszka  i Piotr Leciejewscy


Łukasz
5. ŁUKASZ

Łukasz 1 września 2011 rozpocznie naukę w pierwszej klasie PSP w Chmielowicach.
Łukasz opuścił przedszkole z grupą rówieśników, z którą raźniej mu będzie poznawać życie szkolne. W jego klasie będzie niewielu uczniów (szkoła wiejska), Przy szkole powstał nowiutki plac zabaw, a świetlica szkolna wydaje się synowi skarbnicą rozrywki! Idąc do szkoły w przyszłym roku, jako siedmiolatek, trafiłby do bardzo zróżnicowanej wiekowo klasy - siedmolatki ze stycznia i lutego razem z sześciolatkami z listopada czy grudnia - przepaść i naprawdę duże wyzwanie dla wychowawcy. 
Anna Świgut
Natalia


6. NATALIA

Natalka Korczak, lat 6 i 6miesięcy, chwilę po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2011/12 J

 
Proces podejmowania decyzji o posłaniu Natalki jako sześciolatki trwał długo.
 
Co zadecydowało:
- jej dużą dojrzałość emocjonalna i społeczna;
- bardzo dobre przedszkole, które przygotowało ją do I klasy;
- brat w III klasie, który tez debiutował jako niepełny siedmiolatek (urodzony w ostatnim dniu roku).
 
Klasa jest duża, ale pani rzeczowa i zorganizowana. Jesteśmy z mężem dobrej myśli.
 
Ania KorczakAda
7. ADA

Ada zaczyna właśnie swoją przygodę ze szkołą – w szkole publicznej w Łodzi, w klasie dwudziestu, takich jak ona, sześciolatków.  Przedszkole córki przeniosło się w inny rejon miasta, mogliśmy więc zdecydować się albo dowozić ją do przedszkolnej zerówki, albo zapisać do cieszącej się dobrą opinią pobliskiej szkoły rejonowej, do zerówki bądź do pierwszej klasy. Podobnie jak przeważająca większość rodziców jej przedszkolnych koleżanek i kolegów, wybraliśmy pierwszą klasę. Dzieciaki są ciekawe świata i dobrze przygotowane do podjęcia nauki w szkole - w zerówce robiłyby ponownie to, co przerobiły już w przedszkolu w grupie pięciolatków. Znamy nową podstawę programową, przeglądaliśmy podręczniki córki do I klasy i jesteśmy przekonani, że z wiedzą i umiejętnościami jakie obecnie posiada dobrze odnajdzie się w I klasie.

Monika StańczykKosia
8. KONSTANCJA

Konstancja od września uczennica klasy pierwszej w SP 171 w Wesołej. Posłanie córki do klasy pierwszej w wieku 6 lat nie było trudną decyzją , rok wcześniej uczęszczała  do klasy zerowej, więc przygotowanie merytoryczne już miała za sobą. Konstancja od zawsze była bardzo ciekawa świata i samodzielna, każda nowość do dla niej wyzwanie, rutyna jest nie do przyjęcia.

Agnieszka Małek
Pola
9. POLA

Szkola podstawowa  nr 2 Jozefów, k. Otwocka

 
Pola rozpoczęła naukę w szkole jako sześciolatek. Trafiła do klasy, gdzie naukę rozpoczynały tylko dzieci 6-letnie z rocznika 2004.
Dzięki fantastycznej wychowawczyni dzieci były zachwycone szkołą  i chętnie uczestniczyły w zajęciach.
Dla nas wyzwaniem było czytanie, ale mamy nadzieje, ze powoli ta trudna umiejętność będzie opanowanaJ
Polecamy szkołę wszystkim sześciolatkom!

Anna i Adam Kaczorowscy


Ola
10. OLA

Szkoła podstawowa , Białobrzegi Radomskie


Ola jest już uczennica IV klasy , naukę rozpoczęła w 2008 roku jako
sześciolatek. Mimo, że była w klasie 7 latków i obowiązywał  nowy program doskonale radziła sobie z
nauką. Zarówno czytanie jak i pisanie nie stanowiło większego problemu.

Iwona, mama

Maja
11. MAJA

Ostrzeszewo, k. Olsztyna

Kiedy moja Maja skończyła 6 lat, zaczęła przypominać przepiękny kwiatowy pączek. Trzymanie jej w domowej doniczce byłoby niedopuszczalnym nadużyciem. Zrozumiałam, że umieszczenie córeczki w kwiatowym ogrodzie szkoły spowoduje jej rozkwit. Tak też sie stało ! W szkole wśród innych dzieci, mój kwiatuszek zaczął się wspaniale rozwijać.

Dzisiaj jestem z Mai dumna i ciesze się , że nie uległam pokusie zatrzymania jej w domowej szklarni.

Monika LewickaSzymon
12. SZYMON
Białystok

Szymon lat 6 i 4 m-ce w drodze do szkoły


Decyzja o posłaniu syna do szkoły była spowodowana tym, iż szkoła na której nam zależało (ma wysoki poziom nauczania i świetną bazę rekreacyjno-sportową) jest poza rejonem naszego zamieszkania. Za rok kiedy 2 roczniki "pomaszerują" do szkoły zapewne nie mielibyśmy możliwości, aby dostał się do szkoły poza rejonem. Szymon poszedł do przedszkola w wieku 2 lata i 4 m-ce, więc 4 lata spędzone w przedszkolu mu wystarczą. Rozwija się świetnie, więc na pewno bez problemu poradzi sobie w szkolnej rzeczywistości.

Na dzień dzisiejszy bardzo mu się podoba w szkole, dlatego uważamy swoją decyzję za trafną.

A. Sołomianko


Lena

13. LENA

SP Nr 1 w Świętochowicach

Decyzja o pójściu Leny do szkoły w wieku lat 6, to suma: akcji informacyjnej przedszkola i szkoły, naszej - rodzicielskiej - wielogodzinnej dyskusji i jej „pójścia za głosem serca” (cyt.) …. i chyba to ostatnie było najważniejsze i decydujące. O słuszności naszej decyzji utwierdza mnie codzienna obserwacja Leny, która od kilku dni z nieukrywaną dumą maszeruje do szkoły. Jak na razie wszystkie nasze obawy okazały się nieuzasadnione. Czasem nawet zazdroszczę jej tak „łagodnego” wejścia w życie szkolne (15-osobowa klasa, bardzo dobre warunki lokalowe).

 
Aleksandra Zalewska-WojtowiczDorotka

14. DOROTKA


Dorotka  ma 6 lat, od września zaczęła chodzić do 1 klasy.  Zdecydowaliśmy się  wspólnie z mężem i córką na ten krok  dlatego, że  do przedszkola chodziła od ukończenia 2,5 lat i zaczęło jej się  po prostu nudzić. Córka jest zadowolona, że jest  już w szkole i może się  nauczyć wielu ciekawych rzeczy. Co ważne, wcale nie czuje się słabsza  od dzieci 7-letnich i daje sobie doskonale radę z programem nauczania
.

Edyta - mama

Piotr

15. MICHAŁ


O wysłaniu Michała do szkoły zadecydowała konieczność, "zerówki" w miejscu naszego zamieszkania nie oferowały świetlicy. Długo rozmawialiśmy z naszym synem o nowej szkole, często chodziliśmy oglądać budynek, świetlicę, boisko i otoczenie szkoły. 1. września Michał dzielnie pomaszerował w znanym już sobie kierunku i jak do tej pory zupełnie naturalnie i swobodnie czuje się w roli ucznia pierwszej klasy.

Marta i Piotr Kawa
Jasło

 

Zuzia


16. ZUZIA

Zuzia poszła do pierwszej klasy w zeszłym roku. Posłałam ją do szkoły wcześniej, bo już w przedszkolu chętnie pisała i dużo liczyła. Trochę się bałam, że będzie musiała ""nadganiać"" starszych kolegów, ale udowodniła, że jest ambitna i sumienna. Uwielbia swoje koleżanki, kolegów i wychowawczynię.

Małgorzata - mama

Sebastian

17. SEBASTIAN

Językowa Integracyjna Szkoła Podstawowa w Trzebnicy


Mój syn, Sebastian, jak na swój wiek jest wysoki, dlatego u osób mających z nim kontakt istnieje tendencja do traktowania go jak starsze dziecko. Wobec tego Seba często próbował sprostać tym oczekiwaniom i w wieku sześciu lat nauczył się płynnie i ze zrozumieniem czytać. Posiadł przy tym ciekawość świata, która sprawiła, że nie odnalazłby się w programie zerówkowicza. Dlatego uznaliśmy, że pierwsza klasa będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem.


Ilona CiesielskaMichasia

18. MICHASIA

Michasia poszła do szkoły jako sześciolatka w tym roku. Jest bystrym dzieckiem, które szybko się uczy. W przedszkolu radziła sobie bardzo dobrze, ale pozostawienie jej tam spowodowałoby zahamowanie  jej rozwoju. Oczywiści jako rodzice mieliśmy wątpliwości. Czynnikiem decydującym o posłaniu Michasi do szkoły była przyszłoroczna kumulacja dzieci w szkołach. Michasia chodzi do SP nr 12 w Koninie, dyrekcja szkoły stanęła na wysokości zadania. Szkoła jest bardzo dobrze przygotowana na przyjęcie sześciolatków. Dziecko chętnie chodzi do szkoły i jest bardzo zadowolone.
 Dorota Moks
  Konin

Kasia Jarmołowicz

19. KASIA

Moje dziecko jest po nowotworze mózgu. Bardzo lubiła się uczyć, mimo iż spędziła w szpitalu większość swego krótkiego życia. Gdy poszliśmy do pani psycholog w Centrum Zdrowia Dziecka ze swoimi wątpliwościami o jej posłaniu do szkoły, wręcz zaleciła nam, byśmy ją posłali już w tym roku do szkoły. Powiedziała, że w tym roku są mniejsze grupy sześciolatków w pierwszej klasie i będzie jej łatwiej się zaaklimatyzować w nowych warunkach. I nie żałujemy, iż nasze dziecko "marnuje swoje dzieciństwo". Chce się uczyć i to jest dla nas najważniejsze. Na zdjęciu córeczka na ślubowaniu klas pierwszych.

Dorota Jarmołowicz, Suwałki

Kasia Jakubowska

20. PAULA

Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Łebie

Moja córka poszła jako 6 latka do szkoły w roku szkolnym 2009/2010. Jedyna w całej szkole, obecnie jest w trzeciej klasie.
To była bardzo dobra decyzja, w przedszkolu nudziła się i już nie chciała do niego chodzić.
I klasa - zrobiła się bardzo samodzielna, nabrała skrzydeł, do wszyskiego chętna, każdy konkurs itp. W drugiej klasie zero problemów z nauką, same 5 i 6.

Kasia Jakubowska

Oliwka
21. OLIWKA

Decyzję o posłaniu naszej 6 letniej córeczki do klasy I pomogła nam podjąć opinia wystawiona przez nauczycielkę z zerówki, poza tym nasza córeczka jest bardzo ambitnym dzieckiem, lubi się uczyć, nie trzeba jej do tego zmuszać. Jako rodzce baliśmy sie bardzo nawału 6 i 7 latków w 2012 r. Wiemy że nasza decyzja była bardzo słuszna, pani wychowawczyni zgłosiła ją na zajęcia dodatkowe dla zdolnych dzieci, chociaż ma tylko 6 lat.


Jowita Zabłocka
Rzeszów


Patryk

22. PATRYK

Szkoła Podstawowa Nr 45 w Katowicach


Patryk już jako pieciolatek rozpoczął naukę w szkole w zerówce dla piecio i sześciolatków. Na koniec roku szkolnego dostaliśmy pełen opis dziecka od psychologa, pedagoga i logopedy, że syn może podjąć naukę w pierwszej klasie. Po rozmowie z naszym rezolutnym malcem podjęliśmy - myślę, że dobrą - decyzję o posłaniu go eraz do szkoły. Jesteśmy zadowoleni, a Patryk z chęcią chodzi na lekcje.

Mama i TataMilena23. MILENKA

Moja Córka Milenka poszła do szkoły w wieku 6 lat w ubiegłym roku szkolnym.
Na tą decyzję ZŁOŻYŁO SIĘ KILKA POWODÓW:
- Milenka idąc do szkoły potrafiła już płynnie czytać,
- Do szkoły wybierała się jej nalepsza koleżanka -7 latka. Córka chciała jej towarzyszyć,
- Trafiła do klasy, której wychowawczynią została pani starszej córki. Podobały mi się metody pracy z dziećmi stosowane przez tą panią.
- Poza tym Milenka urodziła się w styczniu, więc nie była wiele młodzsza od dzieci z końca roku 2003.
Dziś nie żałujemy tej decyzji. Milenka należy do grona najlepszych uczennic.
Agnieszka Kacprzak -Borko, Łódź

Miłosz

 

24. MIŁOSZ
Szkoła Podstawowa im.Bohaterów Westerplatte w Tłuchowie.


Miłosz w tym roku skończył 6 lat i rozpoczął naukę w pierwszej klasie. Jest bystrym dzieckiem, otwartym na kontakty z rówieśnikami. Decyzja o posłaniu go do szkoły była bardzo krótka. Uznaliśmy z mężem, że Miłosz jest wystarczająco rozwinięty i mądry,aby rozpoczać naukę w szkole. On sam również niemógł się doczekać tej chwili.Teraz świetnie sobie radzi, chętnie uczęszcza do szkoły. Radosna twarz Miłoszka mówi sama za siebie.
                 
Rodzice Wioleta i Krzysztof.

Wiktoria
25. WIKTORIA


Szkoła Podstawowa w Mochnaczce Wyżnej k.Krynicy-Zdrój

O wysłaniu Wiktorii do pierwszej klasy zadecydowała opinia Pani z przedszkola i testy psychologiczne przeprowadzone w przedszkolu,które umocniły moją wiarę. Przykro było mi zabierać jej dzieciństwo. Wiktoria wykazuje się zdolnością zapamiętywania oraz jest bystrą dziewczynką. Sama też zadecydowała, że nie chce się już bawić tylko uczyć. Jesteśmy z niej dumni bo jest w gronie najlepszych. Dodatkowo uczęszcza na zajęcia taekwondo.

Małgorzata Kułak-Piwowar
Zosia
26. ZOSIA

Decyzję o wcześniejszym pójściu Zosi  do szkoły podjęliśmy z mężem dopiero po rozmowie z wychowawczynią, po zanalizowaniu nam  diagnozy, którą objęty jest  każdy 5 latek w przedszkolu. Najważniejsza w podjęciu decyzji była dla mnie sfera emocjonalna córki oraz jej pozytywne nastawienie do wcześniejszego podjęcia nauki w szkole. Po prawie miesiącu chodzenia Zosi  do szkoły, jesteśmy z mężem dobrej myśli. Córka  bardzo łagodnie  weszła w życie szkoły i co najważniejsze z chęcią do niej chodzi. Bardzo miło nam się zrobiło gdy kilka dni wcześniej dostaliśmy z mężem piękną laurkę od córki  z podziękowaniem, że może już chodzić do szkoły ;).

 
 
Anna Ruda
Ruda Śląska


Piotr.Sz
27. PIOTR

Szkoła Podstawowa nr 33 w Sosnowcu

Piotruś rozpoczął naukę  w wieku 6 lat. W jego przedszkolu zerówka została przeniesiona do szkoły. Mając wybór zerówka w szkole w miejscu zamieszkania, gdzie były dwie grupy dzieci, tłoczące się w jednej sali czy pierwsza klasa w szkole, w której pracuje jego mama i są małe klasy, wybrał pierwszą klasę. Miałam wielkie obawy czy odnajdzie się wśród starszych kolegów i czy jest na tyle dojrzały aby uczęszczać do pierwszej klasy? Dzisiaj Piotruś jest już w klasie trzeciej! Bardzo lubi szkołę i swoich nauczycieli, ma dobry kontakt z kolegami i koleżankami. Nie wyobrażamy sobie, że mogło być inaczej.

 Anna Szczepańska 
Sosnowiec
Michał

28. MICHAŁ

Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach

Michał dopiero w listopadzie tego roku kończy 6 lat i mimo braku dojrzałości emocjonalnej zdecydowałam się posłac go do szkoły, ponieważ miał dobre 2-letnie przygotowanie przedszkolne i bardzo dużą wolę poznawania, uczenia się. To już ostatni rok tak małoosobowych klas i dzięki temu większe szanse na dobry kontakt z wymagającym pedagogiem a także lepszy-szybszy start w dorosłe życie. Chociaż w pierwszym tygodniu września tylko 2 z 17 dzieci czytało w kasie, to Michał już próbuje też sam czytać książeczki. Początek jast zawsze ciężki, ale będzie dobrze.

Mariola - mama

Antoni

29. ANTOŚ

Ostrów

Posłaliśmy swojego sześcioletniego Antosia do szkoły ponieważ jest mądry, kreatywny i samodzielny. Opanowal także program nauczania przewidziany w klasie zero. Teraz z dumą patrzymy jak wspaniale sobie radzi i jaki jest zadowolony.
ZUZIA30. ZUZIA
Katowice
Moja Zuzia już jako 5latek poszła do zerówki którą mamy w szkole i już tam sobie świetnie poradziła.Po rozmowach z wychowawczynią i oczywiście z samą Zuzką stwierdziliśmy że jako sześciolatek Zuza będzie już uczennicą.Dziś nie żałujemy tego bo Zuzka pierwszą klasą ukończyła jako jedna z najlepszych uczennic w klasie a i teraz w klasie drugiej radzi sobie świetnie mimo że dopiero co skończyła 7 lat.
Rodzice

 
 Natalia
31. NATALIA

Wysłanie Natalki do szkoły w wieku sześciu lat,to była decyzja podyktowana bardziej presją otoczenia i środowiska niż moim własnym przemyślanym wyborem. Mieszkaliśmy na stancji, szkoła była dosłownie naprzeciwko mojego bloku, a ponieważ rówieśnicy Natalki zostali posłani wcześniej, my podjęliśmy z mężem taką decyzję, aby Natalka nie została w tyle z rozwojem i aby nie straciła kontaktu z rówieśnikami-sąsiadami.
Dzisiaj oceniam swoją decyzję jako niewłaściwą - zabrałam jej rok dzieciństwa, a w szkole była Natalka jakby zawieszona w nauce, dwa lata to samo było przerabiane.

Marzena Prystasz
  Giżycko

Małgosia
32. MAŁGOSIA

Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach
 
Nasza córka jako jedna z nielicznych w szkole rozpoczęła naukę w klasie 1 jako szesciolatka.
Wiele osób krytykowało naszą decyzję, chociaż Małgosia wszystkim mówiła że  chce się juz uczyć w szkole a nie tylko bawić w przedszkolu.
Z perspektywy czasu jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej decyzji. Córka świetnie odnalazła się w szkole, ma bardzo dobre wyniki z nauce, radzi sobie lepiej niż wiekszośc dzieci rok starszych z jej klasy. Uczęszcza na dodatkowe zajęcia matematyczno - przyrodnicze, tańczy i chce brać udział we wszystkich konkursach, jakie ogłaszane są w szkole...uważamy, że nie zabraliśmy jej roku dzieciństwa (jak się często słyszy), lecz daliśmy jej możliwość rozwoju w odpowiednim czasie.
 
mama AgnieszkaAsia

33. ASIA

Przedstawiam Państwu moją córkę Asię, która w ubiegłym roku szkolnym 2010/2011 rozpoczęła naukę szkolną. Córcia doskonale  radziła sobie w zerówce, pięknie pisze i czyta ( ma dwóch starszych braci bliźniaków dzięki którym wszystko przychodziło jej łatwiej ), za namową Pani wychowawczyni posłaliśmy ją rok wcześniej do pierwszej klasy. Mimo naszych wcześniejszych obaw doskonale sobie radzi zarówno pod względem emocjonalnym jak i  fizycznym, doskonale się rozwija i wcale nie uważamy, że skróciliśmy jej dzieciństwo.

Donata

Krzyś
34. KRZYŚ

Krzyś rozpoczął od września tego roku naukę w Szkole Podstawowej nr 11 w Katowicach. Wysłanie syna do I klasy w wieku 6 lat było po części formą ucieczki przed czekającym go natłokiem i przepełnieniem klas, w przypadku gdyby miał pójść do szkoły jako siedmiolatek w przyszłym roku.
Niemniej przed zapisaniem Krzysia do szkoły sprawdziliśmy z pomocą nauczycieli i psychologa, czy nadaje się on do rozpoczęcia nauki w szkole.
Teraz, po miesiącu nauki w I klasie, nie żałujemy tego kroku. Krzyś jest zadowolony ze szkoły, nawiązał kontakt z nowymi kolegami. Jedynie nie bardzo chętnie odrabia zadania domowe ...
Na zdjęciu ze starszą siostrą Małgosią, która pomaga Krzysiowi poznawać szkolne tajemnice.
Renata SkorupaMaciej

35. MACIEK

Mój syn Maciek poszedł 1 września do I klasy jako sześciolatek. Już w przedszkolu znał wszystkie literki i zaczął czytać – pięknie składa i literuje słowa. Bardzo lubi zadania matematyczne – dodawanie i odejmowanie w zakresie 10. Ponieważ jest dzieckiem żywym i energicznym miałam trochę obaw jak sobie poradzi przez 45 minut siedząc w ławce – jednak z dnia na dzień jest coraz lepiej. Maciuś chętnie chodzi do szkoły chociaż jak sam mówi najbardziej lubi przerwy.

Monika Łojewska
Kościelec


OLA

36. OLA

Stalowa Wola

Ola poszła do szkoły jako sześciolatka. Po rozmowach z psychologiem uznałam,że jest odpowiednio dojrzała emocjonalnie .Uwielbia poznawać nowe rzeczy,pokonywać nowe wyzwania. Dziś wiem,że to była dobra decyzja. Dała Oli możliwość chłonięcia wiedzy i takiego kreowania wyobraźni,jakiego nie jesteśmy jej w stanie zapewnić w domu.


Julia, Hubert, Igor
37. JULIA, HUBERT, IGOR

Mam trójkę sześciolatków Julię , Huberta i Igora (ur.07-10-2005) którzy w tym roku zostali pierwszoklasistami. Dzieci poszły do szkoły poniważ rozpiera je energia i są bardzo ciekawe świata. W przedszkolu były 3 lata i myślę, że szkoła pomoże im  dalej się rozwijać. Oczywiście mieliśmy wątpliwości czy to dobra decyzja, teraz po miesiącu mogę powiedzieć "TAK", dzieci są zachwycone szkołą.

Alicja Ciesielska

MiędzylesieAleksander

38. ALEKSANDER


Aleksander poszedł w tym roku do pierwszej klasy mając sześć lat.Decyzja podjęta została bez wachania. Syn uczy się chętnie pod okiem świetnego pedagoga (p.Bożenki). Szkoła jest mała i bardzo przyjazna dziecku. Polecam wszystkim rodzicom Szkołę Podstawową nr 48 w Szczecinie.

Monika - mama OlkaAdaś

39. ADAŚ

Moje dziecko Adaś rozpoczął pierwszą klasę jako 6-cio latek. Mieszkamy na wsi, szkoły są małe i dzieci mało, a gdy moje dziecko rozpoczynało rok szkolny to było tylko 2 dzieci do zerówki, ale rodzice tego drugiego dziecka zdecydowali się na szkołę w mieście, więc nie utworzyli w szkole zerówki. Nie byłam zadowolona, ale Adaś był. Mały musiał przejść badania psychologiczne i  pedagogiczne i udowodnił, że się nadaje do pierwszej klasy.
Teraz chodzi do trzeciej klasy, jest już po Komunii Świętej, jest  jednym z najlepszych uczniów w klasie. Lubi chodzć do szkoły i mamy nadzieję że tak już mu zostanie.

Iwona Chara


Filip
40. FILIP

Uważamy, że dobrym pomysłem było posłanie Filipa wcześniej do szkoły.
Mimo, że obawialiśmy się, okazało się to trafną decyzją. Szkoła uczy go samodzielności i odpowiedzialności, jest dla niego ciekawa i lubi do niej chodzić. Wychowawcą jest miła i troskliwa Pani Iwonka, dlatego dziecko czuje się swobodnie. Filip równocześnie rozpoczął naukę w szkole muzycznej.
Nie uważamy, że zabieramy mu dzieciństwo. Codziennie znajduje czas na zabawę.

Anna i Piotr Szmit- rodzice Filipa
Kraśnik

Bartek

41. BARTEK

Mój syn Bartłomiej sam bardzo chciał iść do szkoły do 1 klasy. Po zachęcającej rozmowie z psychologiem, zdecydowaliśmy się posłać syna do szkoły. Synej jest zadowolony, jego Pani także. Bartek radzi sobie również dobrze, jak starsi koledzy z klasy, a często nawet lepiej. Utwierdziło nas to w przekonaniu, że podjęliśmy słuszną decyzję.

mama - Anna Kobiałko
DobrzejowiceBartłomiej
42. BARTŁOMIEJ

Częstochowa

Zdecydowaliśmy się posłać naszego syna do pierwszej klasy jako sześciolatka po wcześniejszej konsultacji z opiekunami w przedszkolu, a także po przeprowadzeniu badań w poradni. Nasz syn poszedł do szkoły wcześniej tak jak jego Tatuś. W chwili obecnej Bartuś ma 8 lat i chodzi do 3 klasy z czego jest bardzo zadowolony i dumny że może chodzić do szkoły ze starszymi kolegami.

Olga2


43. OLGA

Radomsko


Olga ma 6 lat i chodzi do pierwszej klasy, w klasie jest najmniejsza i najmłodsza (w jej klasie są aż 3 roczniki) mimo to radzi sobie świetnie. Każdego dnia upewniamy się w tym, iż podjęliśmy dobrą decyzję. Jednak w celu przedłużenia jej dzieciństwa nie posyłamy jej na dodatkowe zajęcia (szkoła muzyczna, angielski itp.) - mogą poczekać- ona ten czas wykorzystuje na swoje zabawy i zainteresowania.
 
Sylwia Konieczna


Kacper
44. KACPER

Gdynia

Posyłając Kacperka do szkoły jako sześciolatek kierowałam się głównie dobrem dziecka. Wykazywał duże zainteresowanie naukami ścisłymi i światem, więc pomyśleliśmy z mężem, że warto dać mu tę szansę i wczale nie żałujemy. Kacper jest szczęśliwszy, odnalazł się w dziedzinie matematyki, należy do grupy karate i ma bardzo dużo ciekawych zajęć, które nie pozwalają mu się nudzić. Uważamy, że była to dobra i mądra decyzja.


Anna DramińskaAgnieszka
45. URSZULKA

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 w Wałbrzychu


Urszulka ma 6 lat i od września jest uczennicą pierwszej klasy. W podjęciu tej decyzji pomgła nam sama córka, która stwierdziła, iż następny rok w przedszkolu będzuie już dla niej nudny. Ula w wieku 4 lat decyzją szkoły i naszą zgodą była przesunięta o rok wyżej także dwa lata spędziła w odziale 5-latków. Pozostawienie jej jeszcze na rok w przedszkolu byłoby bezsensowne. Córka jak narazie radzi sobie świetnie nie ma najmniejszych problemów z nauką. Chętnie uczęszcza na wiele zajęć pozalekcyjnych, jest w drużynie zuchów, wykorzystuje wszystkie możliwe atrakcje jakie tylko zapewnia jej szkoła. Jest spełniona i szczęśliwa... a razem a nią my rodzice.


Agnieszka -mama.

 

Wasze komentarze

Dodaj swój komentarz

 

 DODAJ  


 

Głosuję na Wiktorię nr 25.Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Dziadek Zbyszek

2011-10-16 21:54:05

Głos na Wiktorię nr 25.Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Wiktor

2011-10-16 21:57:48

Wiktoria nr 25.Akceptuję regulamin.

Zgłoś naruszenie

Arnold

2011-10-16 22:01:22

Głosuję na zdjęcie nr 19,Kasię.Akceptuję regulamin konkursu!

Zgłoś naruszenie

dorka78

2011-10-16 22:02:49

głosuję na Wiktorię nr 25 akceptuje warunki konkursu

Zgłoś naruszenie

miki

2011-10-16 22:03:52

Głosuje na zdjęcie nr 19.Akceptuję regulamin konkursu!

Zgłoś naruszenie

Pawel.pablo

2011-10-16 22:04:22

Wiktoria nr 25 akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

diana

2011-10-16 22:13:48

Głosuję na Adasia nr.39

Zgłoś naruszenie

Bogusia

2011-10-16 22:19:24

Wiktoria nr 25 akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

sonia

2011-10-16 22:20:01

Głosuję na Oliwkę nr 21. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Boleks11

2011-10-16 22:23:06

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

ssquirel

2011-10-16 00:28:11

Filip trzymamy kciuki ;D nr 40 !

Zgłoś naruszenie

chorągwie narodowego autoramentu ;D

2011-10-15 23:28:40

Głosuję na Maćka, nr.35. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

mama

2011-10-15 23:06:38

Głosuje na Wiktorie nr 25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

kaska199

2011-10-15 23:03:32

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Ania i Filip

2011-10-15 22:52:56

Głosuję na Wikę nr 25 Akceptuję regulamin

Zgłoś naruszenie

zuch

2011-10-15 22:20:54

Bartek 41.akceptuje regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

pati

2011-10-15 22:06:14

Głosuję na nr 39. akceptuję regulamin

Zgłoś naruszenie

Karola

2011-10-15 22:01:25

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Maria

2011-10-15 21:28:55

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

jasia

2011-10-15 21:28:11

Głosuje na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Nikola

2011-10-15 21:28:09

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Ewa

2011-10-15 21:27:18

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Wacław

2011-10-15 21:26:32

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

babcia danusia

2011-10-15 21:25:51

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Radek

2011-10-15 21:25:28

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Krystian

2011-10-15 21:24:20

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Elżbieta

2011-10-15 21:23:22

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Żaneta

2011-10-15 21:22:29

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Gracjan

2011-10-15 21:01:20

głosuję na Wiktorię nr 25 akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Ewelina

2011-10-15 20:59:01

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

pol

2011-10-15 20:58:43

Głosuję na Wiktorię nr 25 Akceptuje regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

babcia

2011-10-15 20:53:04

Głosuję na Wiktorię nr 25, akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Dziadek Zbyszek

2011-10-15 20:52:15

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

danusia

2011-10-15 20:49:07

Głosuję na Kasię nr 19.Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

aga

2011-10-15 20:31:16

GŁOSUJE NA BARTKA NR 41 I AKCEPTUJE REGULAMIN KONKURSU

Zgłoś naruszenie

Maniek

2011-10-15 20:14:53

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

karo

2011-10-15 19:58:13

Głosuję na Maćka nr.35

Zgłoś naruszenie

ANIA P,

2011-10-15 19:48:16

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

wujek Z

2011-10-15 19:44:06

glosuje na wiktorie nr25.Akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

patrycja

2011-10-15 19:23:45

Głosuje na Wiktorie nr 25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

hania

2011-10-15 19:21:43

glosuje na Wiktorienr25

Zgłoś naruszenie

pati

2011-10-15 19:21:13

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

piotr hx

2011-10-15 19:20:50

głosuje na nr25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

krzys

2011-10-15 19:19:54

Głosuję na Adasia nr 39. Akceptuję regulamin

Zgłoś naruszenie

smieszka

2011-10-15 19:18:30

Głosuję na Adasia nr 39. akceptuję regulamin

Zgłoś naruszenie

smieszka

2011-10-15 19:17:37

Głosuję na Adasia nr 39. akceptuję regulamin

Zgłoś naruszenie

smieszka

2011-10-15 19:16:31

Małgosia zdjęcie nr 32 akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

olo

2011-10-15 19:14:27

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin komkursu :-)

Zgłoś naruszenie

almiś

2011-10-15 19:16:15

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

wredna ciocia Marta

2011-10-15 19:11:54

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

babcia

2011-10-15 19:10:04

Głosuje na Wiktorie nr 25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

majka

2011-10-15 19:05:52

Głosuje na Wiktorie nr 25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

kacper

2011-10-15 19:05:35

głosuję na Maćka nr 35. Akceptuje warunki konkursu

Zgłoś naruszenie

emilia

2011-10-15 19:00:29

głosuje na zdjecie 25 i akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

wojciech 45066

2011-10-15 18:35:51

głosuję na Bartka 41.akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

ala

2011-10-15 18:58:12

głosuje na wiktorie nr 25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

klara0609

2011-10-15 18:31:51

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Agniecha

2011-10-15 18:31:47

Głosuje na Wiktorie nr 25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

syylwek

2011-10-15 18:30:00

głosuje na nr 25 akceptuje regulamin

Zgłoś naruszenie

patryk

2011-10-15 18:29:00

Głosuje na Wiktorie nr 25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

etka

2011-10-15 18:26:56

Głosuje na Wiktorie nr 25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

anilorak

2011-10-15 18:26:27

Głosuje na Wiktorie nr 25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

karolina

2011-10-15 18:25:43

Głosuje na Wiktorie nr 25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

kamila

2011-10-15 18:13:28

Głosuję na Adasia nr 39 Jest bardzo mądrym małym człowieczkiem

Zgłoś naruszenie

Marzena

2011-10-15 18:01:05

Głosuję na Bartka nr 41.Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

anna

2011-10-15 17:54:04

Głosuję na Adasia nr 39. ; )

Zgłoś naruszenie

Marta

2011-10-15 17:50:11

Filip nr 40 ;D akceptuje regulamin...

Zgłoś naruszenie

5moko

2011-10-15 17:29:49

Głosuję na Wiktorię nr 25 Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

basia55

2011-10-15 17:21:33

głosuje na nr 25 na wiktorie

Zgłoś naruszenie

aguś

2011-10-15 17:01:30

akceptuje regulamin,nr25

Zgłoś naruszenie

rafał

2011-10-15 17:04:27

głosuje na Wiktorie nr 25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

maks

2011-10-15 16:59:25

akceptuje regulamin konkursu, nr 39

Zgłoś naruszenie

misia

2011-10-15 16:56:59

głosuje na nr 25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

mirek

2011-10-15 16:39:29

głosuje na nr 25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

rysio

2011-10-15 16:49:24

głosuję na nr 25 akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

jan

2011-10-15 16:29:43

głosuję na wiki nr 25 Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

emilka

2011-10-15 16:37:13

głosuję na wiktorię nr25 akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

aneta

2011-10-15 16:28:35

głosuję na wiktorie nr 25 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

kamila9

2011-10-15 16:25:36

głosuję na wiktorie nr 25 Akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

arti

2011-10-15 16:24:05

głosuję na 41.Bartek

Zgłoś naruszenie

mama

2011-10-13 22:09:18

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

ania

2011-10-13 22:20:22

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

dziadek

2011-10-13 22:32:27

głosuję na Filipa nr40!!

Zgłoś naruszenie

kasia

2011-10-14 00:10:51

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

sss

2011-10-14 06:20:19

Głosuję na Kasię,nr 19.Akceptuję regulamin konkursu!

Zgłoś naruszenie

dorka78

2011-10-14 06:49:15

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

magda...

2011-10-14 07:29:44

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

agnieszka

2011-10-14 07:33:27

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

wiewiór

2011-10-14 07:36:23

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

MIMIK

2011-10-14 07:41:10

Głosuję na Filipa nr 40.

Zgłoś naruszenie

asia

2011-10-14 07:58:29

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

pavl

2011-10-14 08:00:10

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Ania G.

2011-10-14 08:06:32

głosuję na nr 39. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Ewa

2011-10-14 08:09:18

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Król Julian

2011-10-14 08:09:33

Głosuję na nr 39. akceptuję regulamin

Zgłoś naruszenie

Joanna

2011-10-14 08:09:55

Hej :D Myślę, że w sposób szczególny należy pogratulować wszystkim dzieciom za odwagę oraz włożoną pracę przy stawianiu pierwszych kroków na drodze edukacji. Życzę Wam wszystkim by szkoła była skarbnicą wiedzy, do której zawsze chętnie będziecie wracać! Powodzenia! Jako, że mam tylko jeden głos oddaje go na swojego synka Filipa - pozycja nr 40 ;D

Zgłoś naruszenie

Tata Filipa ;D

2011-10-14 08:10:49

Głosuję na Adasia nr 39. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Krystyna

2011-10-14 08:11:13

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Morris

2011-10-14 08:12:51

głosuję na Adama nr 39. akceptuję regulamin

Zgłoś naruszenie

Becia

2011-10-14 08:16:13

głosuję na Filipa nr 40

Zgłoś naruszenie

.

2011-10-14 08:21:51

Głosuję na Adasia nr 39. akceptuję regulamin

Zgłoś naruszenie

Aśka

2011-10-14 08:41:08

Głosuję na Maćka nr 35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Monika

2011-10-14 08:42:49

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

JM

2011-10-14 08:42:53

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Rexona

2011-10-14 08:46:42

Głosuję na nr 39 Adaś. akceptuję regulamin

Zgłoś naruszenie

Ania

2011-10-14 08:50:54

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Aga

2011-10-14 08:56:55

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Beata

2011-10-14 08:57:10

Glosuje na nr 39. Akceptuje regulamin

Zgłoś naruszenie

marta

2011-10-14 08:57:11

Głosuję na Maćka nr.35. Ma tyle energii, że może obdzielić nią cały świat:-) Akceptuję regulamin konkurs

Zgłoś naruszenie

ciocia Bożenka

2011-10-14 08:58:07

Głosuję na Adasia nr 39. Akceptuję regulamin

Zgłoś naruszenie

Iwona

2011-10-14 09:03:28

głosuję na Filipa nr.40.Akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

ola

2011-10-14 09:08:36

głosuje na filipa nr 40 Akceptuje regulamin

Zgłoś naruszenie

sułek

2011-10-14 09:13:49

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

..mp..

2011-10-14 09:14:35

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

JM

2011-10-14 09:18:17

głosuje na nr 40 akceptuje regulamin

Zgłoś naruszenie

majena

2011-10-14 09:19:19

Głosuje na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

ewa

2011-10-14 09:21:30

głosuję na zdjęcie nr 40

Zgłoś naruszenie

magda

2011-10-14 09:23:00

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Piotrek

2011-10-14 09:23:33

Głosuję na Filipa nr 40. Filip POWODZENIA!!!! Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Ania i Filip

2011-10-14 09:28:31

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

joljoz

2011-10-14 09:51:51

Głosuję na Filipa nr.40.Akceptuję regulamin konkursu. TRZYMAM KCIUKI;)))

Zgłoś naruszenie

ciocia Iwona

2011-10-14 09:53:41

Głosuję na Maciusia nr 35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Marti

2011-10-14 09:56:38

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Madzia

2011-10-14 09:56:41

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Arturelli

2011-10-14 10:01:10

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

agnfes

2011-10-14 10:06:27

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

kasia

2011-10-14 10:07:36

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

ciocia Ania

2011-10-14 10:08:12

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Krysia

2011-10-14 10:10:11

głosuje na filipa 40.

Zgłoś naruszenie

elf

2011-10-14 10:13:07

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Hania

2011-10-14 10:14:14

głosuję na Maciusia nr 35 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Monika H

2011-10-14 10:26:27

Głosuję na Maćka nr 35. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

elzbieta mackowska@krus.gov.pl

2011-10-14 10:28:07

Głosuje na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

spawn

2011-10-14 10:30:45

głosuje na 39. akceptuje regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

michalina

2011-10-14 10:32:54

głosuję na Filipa, nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

kasia frr

2011-10-14 10:45:51

Głosuję na Maćka nr 35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Natalia

2011-10-14 10:46:54

Głosuję na Sebastiana, zdjęcie nr 17. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

mama

2011-10-14 10:47:06

Głosuję na Sebastiana, zdjęcie nr 17. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

mama

2011-10-14 10:48:17

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Ania P.

2011-10-14 10:49:10

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

marta

2011-10-14 10:50:39

Glosuję na Maćka nr 35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

N.Stawicka

2011-10-14 10:52:23

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Magda

2011-10-14 10:54:08

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

ania.r

2011-10-14 10:55:01

Głosuję na Bartka nr.40

Zgłoś naruszenie

kasia198199

2011-10-14 11:00:58

Głosuję na Filipa numer 40 :-D

Zgłoś naruszenie

clan

2011-10-14 11:05:06

glosuje na Filipa nr 40. Akceptuje regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

dora

2011-10-14 11:08:56

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

nicko

2011-10-14 11:09:32

głosuję na Filipka nr 40 :-)

Zgłoś naruszenie

wojtek

2011-10-14 11:13:12

głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

alina

2011-10-14 11:18:04

Głosuję na zdjęcie nr 2 - Mateusz. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

MM

2011-10-14 11:27:44

Głosuję na Filipa nr 40

Zgłoś naruszenie

nn

2011-10-14 11:29:04

Głosuję na zdjęcie nr 1 - Olga. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

JJan

2011-10-14 11:31:01

Głosuję na zdjęcie nr 2 - Mateusz. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Natali

2011-10-14 11:50:22

Głosuję na Maćka nr35

Zgłoś naruszenie

babcia Ala

2011-10-14 12:13:02

Głosuję na Adasia nr 39. akceptuję regulamin

Zgłoś naruszenie

mac

2011-10-14 12:18:36

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu !!!

Zgłoś naruszenie

joanna

2011-10-14 12:19:20

głosuje na Maćka nr 35. Akceptuje warunki konkursu.

Zgłoś naruszenie

emilia

2011-10-14 12:29:35

Głosuję na Filipa nr40:) Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

asiao

2011-10-14 12:29:48

Głosuję na zdjęcie nr 2 - Mateusz. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Stefi

2011-10-14 12:31:56

Głosuje na Filipa nr 40 i tym samym akceptuje regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Michał Zieliński

2011-10-14 12:34:03

Głosuję na Maćka nr.35.

Zgłoś naruszenie

Iza

2011-10-14 12:34:05

Głosuję na Maćka nr.35. Jednoczesnie akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Icha

2011-10-14 12:36:02

Głosuję na Maćka nr.35. Regulamin konkursu akceptuję.

Zgłoś naruszenie

student

2011-10-14 12:37:38

Głosuję na zdjęcie nr 2 - Mateusz. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Miron

2011-10-14 12:53:06

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

santi

2011-10-14 12:54:21

Głosuję na zdjęcie nr 1 - Olga. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

ZJan

2011-10-14 12:56:56

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

czarna :]

2011-10-14 13:00:53

glosuje na filipa nr 40 :)

Zgłoś naruszenie

kamil

2011-10-14 13:07:45

Głosuję na Maćka 35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Basia

2011-10-14 13:16:23

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Agata

2011-10-14 13:22:25

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

tata

2011-10-14 13:27:46

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Alek

2011-10-14 13:32:58

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Daria

2011-10-14 13:34:48

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

ania

2011-10-14 13:35:52

Głosuję na zdjęcie nr 2 - Mateusz. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Rozi

2011-10-14 13:39:32

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Marta_24

2011-10-14 13:46:29

Głosuję na zdjęcie nr 2 - Mateusz. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Lech

2011-10-14 13:52:41

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

marta.k

2011-10-14 13:52:59

Głosuję na Filipa nr 40. Jest najlepszy... :) Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

nati

2011-10-14 13:53:58

oddaje głos na Filipa - nr 40

Zgłoś naruszenie

Grzegorz D

2011-10-14 13:55:28

akceptuje regulamin konkursu, głosuje na 39.

Zgłoś naruszenie

emi

2011-10-14 13:56:10

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Grażyna

2011-10-14 14:07:43

Głosuję na nr 39 Adam.

Zgłoś naruszenie

Marzena S.

2011-10-14 14:08:58

Głosuję na nr 40 - Filip. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

lucy

2011-10-14 14:09:35

Głosuję na zdjęcie nr 2 - Mateusz. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Olek

2011-10-14 14:18:38

Głosuję na zdjęcie nr 2 - Mateusz. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Nyc

2011-10-14 14:33:26

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

emma

2011-10-14 14:45:22

głosuje na bartka nr 41 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

andzia

2011-10-14 14:52:11

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Ana

2011-10-14 15:03:52

akceptuje regulamin konkursu, głosuje na 39.

Zgłoś naruszenie

Ania

2011-10-14 15:11:06

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

ANKA

2011-10-14 15:14:41

Głosuję na Maćka nr 35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Karol

2011-10-14 15:21:00

głosuje na 41 Bartek

Zgłoś naruszenie

kasia w

2011-10-14 15:30:27

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

AgaW

2011-10-14 15:35:12

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

dziadek Andrzej

2011-10-14 15:59:30

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

joljoz

2011-10-14 16:14:42

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

jolka

2011-10-14 16:15:52

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

stan

2011-10-14 16:17:05

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

micho

2011-10-14 16:17:28

oczywiście głosuję na bąbla z nr 39 ADAŚ:o)

Zgłoś naruszenie

Iwonka

2011-10-14 16:20:32

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

jolcia

2011-10-14 16:23:35

Głosuję na Maćka nr 35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

MONIKa

2011-10-14 16:29:53

akceptuje regulamin konkursu-zapomnialam:)

Zgłoś naruszenie

Iwonka

2011-10-14 16:31:00

Głosuję na Maćka nr 35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Krysia

2011-10-14 16:37:07

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

asiołek

2011-10-14 16:38:10

oddaje głos na Filipa z nr 40 :)

Zgłoś naruszenie

5moko

2011-10-14 16:45:16

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Dana

2011-10-14 16:53:10

Głosuję na Maćka nr 35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

MONIKa

2011-10-14 17:03:44

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

karo

2011-10-14 17:06:12

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Swen

2011-10-14 17:11:19

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

PaulaW

2011-10-14 17:37:15

Głosuję na Małgosię zdjęcie nr 32.Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

konrad

2011-10-14 17:37:23

głosuję na Małgosię , zdjęcie nr 32. akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

M.

2011-10-14 17:44:16

głosuję na Małgosię, zdjęcie nr 32. akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

be

2011-10-14 17:50:56

Głosuję na zdjęcie nr 2 - Mateusz. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Miki

2011-10-14 18:30:09

glosuje na Milosza zdjęcie nr 24.akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

wiki

2011-10-14 18:35:00

Glosuje na Filipa nr 40

Zgłoś naruszenie

Michal

2011-10-14 18:38:00

Glosuje na Filipa nr 40

Zgłoś naruszenie

swata

2011-10-14 18:38:34

Glosuje na Filipa nr 40 akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

swata

2011-10-14 18:40:15

Głosuję na zdjęcie nr 2 - Mateusz. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

patrick

2011-10-14 18:44:23

Bartek nr 41

Zgłoś naruszenie

tomi

2011-10-14 18:57:11

Głosuję na zdjęcie nr 2 - Mateusz. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Darek

2011-10-14 19:03:22

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Anna

2011-10-14 19:20:19

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

zbyszek

2011-10-14 19:23:11

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

anitkas

2011-10-14 19:24:56

Głosuję na Olgę nr 1. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

ZJan

2011-10-17 13:12:50

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

iga

2011-10-17 14:56:33

Głosuję na Mateusza nr 2. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

kamil_budzyn

2011-10-17 14:56:46

oddaje głos na Filipa - nr 40. akceptuje regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

daniel b.

2011-10-17 14:58:59

oddaje glos na Filipa - nr 40 , akceptuje regulamin konkursu ;)

Zgłoś naruszenie

michal

2011-10-17 14:59:03

głosuję na Filipa, nr 40! akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

kasia

2011-10-17 15:03:24

Głosuję na Mateusza nr 2. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Miki

2011-10-17 15:05:31

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

sylwe4k

2011-10-17 15:10:20

Głosuję na Mateusza nr 2. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Tycek

2011-10-17 15:11:14

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Janek

2011-10-17 15:12:20

Głosuję na Adasia nr 39. Akceptuję regulamin

Zgłoś naruszenie

Ewa

2011-10-17 15:13:00

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

misia

2011-10-17 15:14:12

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Zenek

2011-10-17 15:15:01

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

HHP

2011-10-17 20:12:13

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

monika

2011-10-17 20:19:10

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

michał w...

2011-10-17 20:19:37

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Bogusia

2011-10-17 20:20:02

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Bernadetta

2011-10-17 20:20:28

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Borys j24

2011-10-17 20:21:01

głosuję na Bartka nr 41 akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

ewa n

2011-10-17 20:22:31

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

mała mi

2011-10-17 20:24:14

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

gerard@007

2011-10-17 20:36:23

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

sylwia zm45

2011-10-17 20:36:58

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

ws Viki@049

2011-10-17 20:42:58

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

kacper

2011-10-17 20:43:32

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

cygan j23

2011-10-17 20:44:08

głosuję na Filipa, nr 40! akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

bzzz

2011-10-17 20:47:41

głosuję na Małgosię zdjęcie nr.32 akceptuję regulamin kmonkursu

Zgłoś naruszenie

ja

2011-10-17 20:47:58

Głosuję na Bartka, nr 41. Akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

Paweł

2011-10-17 20:49:55

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

GrażynaC

2011-10-17 20:51:18

Ha47EX xfkgfvpbtefm, [url=http://xwygitzwsvki.com/]xwygitzwsvki[/url], [link=http://chcliwzfvecv.com/]chcliwzfvecv[/link], http://tnttbwmdjjjw.com/

Zgłoś naruszenie

wgqqmpmvvto

2017-01-28 06:35:39

SH3gOn swwvrbsjnkhc, [url=http://xvuwdplzdctw.com/]xvuwdplzdctw[/url], [link=http://zcqcijqmhajz.com/]zcqcijqmhajz[/link], http://ivtxczhhzolo.com/

Zgłoś naruszenie

gjxpbr

2017-01-28 13:28:09

Głosuję na Olgę - zdjęcie 1 , akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

grażynkaZ

2011-10-25 11:06:47

głosuję na Filipa, nr 40! akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

jareczek

2011-10-25 13:07:33

głosuję na Filipa, nr 40! akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

sławek

2011-10-25 13:08:15

głosuję na Filipa, nr 40! akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

chlopcyk

2011-10-25 13:08:32

Głosuję na Wiktorię nr 25.Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Benek

2011-10-25 13:08:51

Głosuję na Filipa nr 40 . Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Izula

2011-10-25 13:09:03

Głosuję na Filipa nr 40 . Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Kinia

2011-10-25 13:45:54

Głosuję na nr.40 Filipa.Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Lena

2011-10-25 13:46:10

Głosuję na Filipa nr 40 .Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Stacho

2011-10-25 13:46:24

Drogi adminie, jak to możliwe, że codziennie wchodzę tu głosować.. głosować jedna osoba może raz dziennie -takie były zasady, prawda? Więc czemu gdy wchodzę raz na dzień i chcę zagłosować, raz głosuję i wyskakuje mi info 'dziękujemy za twój komentarz. a innym razem (innego dnia) wyskakuje info 'ten komentarz został już raz dodany'. Raz mi liczy komentarz, a raz nie? co więcej - zauważyłam dziś, że gdy w polu 'nick' wpisałam inny nick niż zwykle - głos został zliczony. Myślałam, że macie system, który w jakiś sposób od razu sprawdza ip. Wychodzi na to, że wiele osób mogło z jednego ip dawać parę (lub więcej) głosów. rozumiem, że o tym napisaliście w regulaminie. ale o co chodzi z faktem, że parę razy (różne dni) chciałam zagłosować pod swym nickiem i mi się to nie udało? chociaż wchodzę tu tylko raz dziennie? drogi adminie, moich z 5-6 głosów tu nie ma, ponieważ system powiedział mi że niby już zagłosowałam tego dnia. ilu głosów innych osób tez może nie być? - a oni mogli zagłosować i wyjść ze strony myśląc, że ich głosy tutaj są. uważam, że konkurs działa w dziwny sposób.. Informację podaję do Twojej wiadomości adminie, bo widzę, że nikt tutaj nic na ten temat nie napisał, a mi taka sytuacja zdarzyła się dzisiaj po raz 5 czy 6. szkoda, że aż tylu moich głosów tu nie będzie - po co więc starałam się i wchodziłam tu głosować codziennie? Drogi adminie, to strata mojego czasu oraz mniejsze szanse dla dziecka, na które głosowałam. Proszę o tym pomyśleć przy okazji organizowania kolejnego konkursu i porozmawiać z informatykami jak można zaradzić tego typu sytuacjom...

Zgłoś naruszenie

coś tu nie gra

2011-10-25 14:13:07

Głosuję na Asię zdjęcie 33 . Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Basia

2011-10-25 14:16:39

Bartek numer 41.akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Piotr

2011-10-25 14:18:29

Głosuję na zdjęcie 33 . Akceptuję regulamin

Zgłoś naruszenie

Krzysztof

2011-10-25 14:19:57

Glosuje na Filipa, zdjecie nr 40. Akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

aga

2011-10-25 14:45:27

Oddaję głos na Bartka nr 41.Akceptuje regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

ANNA K

2011-10-25 14:46:13

Głosuję na 33 , akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Julita

2011-10-25 14:46:19

GŁOSUJE NA BARTKA NR 41,AKCEPTUJE REGULAMIN

Zgłoś naruszenie

PIERON.

2011-10-25 14:48:10

Głosuję na Wiktorię nr 25.Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

foczka

2011-10-25 14:50:07

Bartek numer 41.akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

wronal

2011-10-25 14:50:38

Głosuję na Wiktorię nr 25.Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

pysio

2011-10-25 14:51:36

Głosuję na Asię nr 33 , akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

mysza

2011-10-25 14:54:25

Głosuję na Wiktorię nr 25.Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

inka

2011-10-25 14:54:43

GŁOSUJE NA BARTKA NR 41,AKCEPTUJE REGUL

Zgłoś naruszenie

ziuta330

2011-10-25 14:56:21

Głosuję na Wiktorię nr 25.Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

sniezka

2011-10-25 14:58:54

GŁOSUJĘ NA ZDJĘCIE NR 33. AKCEPTUJĘ REGULAMIN KONKURSU

Zgłoś naruszenie

Emilka

2011-10-25 14:59:44

Oddaję głos na Bartka nr 41.Akceptuje regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

perełka

2011-10-25 14:59:56

Głosuję na Asię z nr 33 , akceptuję regulamin konkursu .

Zgłoś naruszenie

Elf

2011-10-25 15:02:44

Głosuję na Wiktorię nr 25.Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

weronika

2011-10-25 15:02:49

Głosuję na Wiktorię nr 25.Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

paula

2011-10-25 15:05:00

głos na 41.akceptuje regulamin

Zgłoś naruszenie

milana

2011-10-25 15:44:34

Glosuje na zdjecie nr 25>akceptuje regulamin.

Zgłoś naruszenie

gabi

2011-10-25 15:44:49

GŁOSUJE NA BARTKA NR 41,AKCEPTUJE REGULAMIN

Zgłoś naruszenie

ciocia Iza

2011-10-25 15:47:13

Głosuję na Maćka nr.35. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

ciocia Andzia

2011-10-25 15:47:28

Głosuję na Asię z nr 33 , akceptuję regulamin konkursu .

Zgłoś naruszenie

Ewelina

2011-10-25 15:48:54

Głosuję na Wiktorię nr 25.Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

teofil

2011-10-25 15:49:32

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

miodek

2011-10-25 19:36:48

Głosuję na Wiktorię nr 25 Akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

monia

2011-10-25 19:37:25

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

wiolka

2011-10-25 19:38:18

Głosuję na Urszulkę nr 45. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

dber

2011-10-25 19:39:32

GŁOSUJE NA BARTKA NR 41,AKCEPTUJE REGULAMIN KONKURSU

Zgłoś naruszenie

Bartek

2011-10-25 19:40:31

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

tina

2011-10-25 19:41:10

nr 25 WIKA akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

róża

2011-10-25 19:41:18

Głos na Bartłomieja nr 41.Akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

blejd

2011-10-25 20:04:05

Głosuję na Kasię nr.19. Akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

aga

2011-10-25 20:04:31

Głosuję na Wiktorię nr 25 Akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

daana

2011-10-25 20:05:07

Głosuję na Wiktorię nr 25. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

kocurek

2011-10-25 20:05:17

Bartek nr 41 akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

michoo

2011-10-25 20:05:41

Głosuję na Asię zdjęcie nr 33. Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Wujek

2011-10-25 20:07:11

głosuję na Bartka nr 41 akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

gol

2011-10-25 20:07:13

GŁOSUJE NA BARTŁOMIEJA Z NR 41,AKCEPTUJE REGULAMIN KONKURSOWY

Zgłoś naruszenie

WITKA

2011-10-25 22:53:43

nr 36 OLA akceptuję warunki konkursu

Zgłoś naruszenie

lena

2011-10-25 22:53:58

Głosuję na Wiktorię nr 25 Akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

Jolcia s

2011-10-25 22:54:15

Głosuję na ZUZE nr 30 akcptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

iwonka

2011-10-25 22:55:14

Głosuję na Zuzia nr 30 Akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

pati

2011-10-25 22:55:50

Głosuję na Wiktorię nr 25 Akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

aśkaz

2011-10-25 22:56:05

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

gośka

2011-10-25 22:58:03

Głosuję na Natalkę nr 31 Akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

tygrys

2011-10-25 22:58:25

Głosuję na Wiktorię nr 25 Akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

zona

2011-10-25 22:58:44

Głosuję na Ole nr 36 akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

alan

2011-10-25 22:59:23

Głosuję na Filipa nr 40. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

hankaa

2011-10-25 23:10:08

Głosuję na Wiktorię nr 25 Akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

Bartek M

2011-10-25 23:10:43

głosuję na Bartka nr41. akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

miki.

2011-10-25 23:11:01

Wiktoria nr 25 akceptuję warunki konkursu

Zgłoś naruszenie

Alice

2011-10-25 23:12:33

GŁOSUJE NA BARTŁOMIEJA Z NR 41,AKCEPTUJE REGULAMIN KONKURSOWY

Zgłoś naruszenie

upsy daisy

2011-10-25 23:12:34

Głosuję na Wiktorię nr 25 Akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

maciuś

2011-10-25 23:14:23

Bartek nr 41,akceptuję regulamin

Zgłoś naruszenie

no mercy!!!!!!!

2011-10-25 23:14:35

WIKI nr 25 akceptuję warunki konkursu

Zgłoś naruszenie

Edziu

2011-10-25 23:16:22

głosuję na Bartka nr41. akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

hilli

2011-10-25 23:16:36

GŁOSUJE NA BARTŁOMIEJA Z NR 41,AKCEPTUJE REGULAMIN

Zgłoś naruszenie

pipi

2011-10-25 23:18:32

nr 25 WIKTORIA akceptuję warunki konkursu

Zgłoś naruszenie

Paxy

2011-10-25 23:18:47

Głosuję na Wiktorię nr 25 Akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

Paulinka

2011-10-25 23:20:16

Głosuję na Bartka z numerem 41.Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Pyzolinka

2011-10-25 23:20:22

nr 41,akceptuje regulamin

Zgłoś naruszenie

specjalist.

2011-10-25 23:20:55

głosuję na Bartka nr41. akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

syriaa

2011-10-25 23:23:25

Głosuję naZuzkę nr 30 Akceptuję warunki regulaminu

Zgłoś naruszenie

sysylwia

2011-10-25 23:23:38

DZIEKUJE WSZYSTKIM GŁOSUJĄCYM NA BARTUSIA!!!!!!DZIĘKUJĘ ORGANIZATOROM ZA SUPER ZABAWE I MIŁO SPĘDZONY CZAS!!!!!!!POZDRAWIAM WSZYSTKICH GŁOSUJĄCYCH!!!!!

Zgłoś naruszenie

41

2011-10-25 23:54:24

Olga nr 1 akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

Dragon

2011-10-26 00:00:38

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY GŁOSOWALI NA FILIPA !

Zgłoś naruszenie

Ania i Piotr

2011-10-26 07:39:41

Dziękujemy wszystkim którzy głosowali na Wiktorię nr 25.

Zgłoś naruszenie

Rodzice

2011-10-26 08:59:18

Drogi adminie, odpowiedź kierowana do mnie nie jest odpowiedzią na moje argumenty. Dalej pozostaje niejasne, dlaczego wchodząc codziennie głosować, raz po zagłosowaniu otrzymałam info zwrotną 'dziękujemy za głos' a innym razem 'ten komentarz już raz został dodany' - i komentarze z tym feedbackiem nie pojawiły się. Chodziło mi właśnie o to, a nie otrzymałam odpowiedzi, dlaczego tak się działo. Konkurs jest zabawą, ok, ale mechanika na tej stronie nie pozwala na pełne uczestniczenie w tej zabawie. Mój komentarz był po to, aby Państwo zajęli się tą sprawą przy okazji kolejnych konkursów. Mogą Państwo zastanowić się nad przyczyną tego mechanizmu i zaradzić, by tak się nie działo następnym razem - lub też uprzedzić uczestników w regulaminie, że coś takiego może się stać i jak temu zaradzić. PS. udziału w konkursie nie uznaję za stratę czasu, za to wejścia, w których mój głos się nie pojawił parę razy z nieznanych powodów, za taką stratę uznaję.

Zgłoś naruszenie

coś tu nie gra

2011-10-26 09:45:19

Dziękuję wszystkim, którzy głosowali na Asię nr 33 i za super zabawę. Pozdrawiam :)

Zgłoś naruszenie

mama

2011-10-26 12:19:55

Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali oraz organizatorom za super zabawę !!!

Zgłoś naruszenie

Mateusz

2011-10-26 12:40:03

głosuję na zdjęcie nr 43

Zgłoś naruszenie

sylwka

2011-10-26 13:48:49

Głosuję na Asię nr 33. Akceptuję regulamin konkursu.

Zgłoś naruszenie

Ula

2011-10-26 14:12:02

głosuję na nr16

Zgłoś naruszenie

Klaudia Rzeszotek

2011-10-26 16:38:00

Głosuje na Asię nr 33 ,akceptuje regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

ANIA

2011-10-26 22:13:55

Głosuję na Kasię nr.19.Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

aga

2011-10-27 10:03:56

Głosuję na Igora Julcię I Huberta nr.37 .Akceptuję regulamin konkursu

Zgłoś naruszenie

krysia

2011-10-27 11:25:58

KONKURS JUŻ SIĘ ZAKOŃCZYŁ!!!!!!NIE GŁOSUJEMY!!!!!

Zgłoś naruszenie

XXXXX

2011-10-27 12:09:42

głosuję na olgę numer 43

Zgłoś naruszenie

klio

2013-06-17 15:28:34

Ciekawe co dzieci powiedzą za kilka lat... i jak będą sobie radziły z nauką w porównaniu ze starszymi o rok dziećmi, czy nie będą czuły presji... I czy nie będzie przypadkiem ADHD, albo depresyjnych zachowań...

Zgłoś naruszenie

Jakajakajakaja

2013-04-10 11:06:11

Właśnie to jest ciekawe, jak wygląda sytuacja z perspektywy kilku lat. Jeśli się czyta uważnie , można zauważyć, że swoimi refleksjami dzielą się rodzice, nawet czwartoklasistów, którzy posłali dzieci w wieku 6. lat. Z moich doświadczeń (4 klasa) wiem, że na początku różnice między dziećmi w małym stopniu zależą od ich wieku. Później się te różnice szybciej wyrównują. Co ma do tego ADHD? To jakaś bzdura.

Zgłoś naruszenie

jan

2013-04-11 09:05:31

QtkeMP dgeqmqvtugxf, [url=http://yjghcjxinqve.com/]yjghcjxinqve[/url], [link=http://ogupkglxpzcr.com/]ogupkglxpzcr[/link], http://crbfthlrpiny.com/

Zgłoś naruszenie

ujzlsv

2017-01-29 01:01:38

vxKEtZ ouenunsfttpt, [url=http://nfknnuhrkpna.com/]nfknnuhrkpna[/url], [link=http://dvnudyiajnux.com/]dvnudyiajnux[/link], http://jmzoyylswnqd.com/

Zgłoś naruszenie

fqwzbudr

2017-01-29 09:56:12

V63bFJ http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com

Zgłoś naruszenie

matt

2017-01-29 15:02:29

Qq63zP http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com

Zgłoś naruszenie

chaba

2017-01-29 15:02:54

 

O NAS | KONTAKT | REKLAMY | MAPA STRONY | MAPA XML

Netpress, Iwona Janczarek

ul. Cyklamenowa 5, 05-077 Warszawa
Tel: 604 201 109, E-mail: allpress@pro.onet.pl

NBS - najlepsze strony internetowe