18 stycznia 2021, imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Na temat, natemat.com.pl, Piotr Janczarek, Iwona Janczarek
 
Strona główna
Rozrywka i Refleksja
Diety
Podróże
Zdrowie
Prawo i finanse
Ukraina
Smacznie
GO EAST
Berlin
Księgarnia
  Firma w Niemczech  Prawo w Niemczech  Na Temat Berlina. Zum Thema Berlin  Informator Berliński  ITB  Reportaże z Berlina. Reportage  Społeczeństwo  Berlin. Miejsca.  Felietony, publicystyka
Biuro w Berlinie

Tagi: biuro, Berlin, Quadriga, usługi biurowe, adres firmy w Berlinie

 

Rynek niemiecki jest jednym z najbardziej perspektywcznych. Wiedzą o tym także Polacy aż 1/3 nowych firm, otwieranych przez obcokrajowców należy do Polaków. Możliwości wciąż są niewyczerpane, a zachęta do inwestowania znacząca.

Jednak wielu przedsiębiorców ma obawy, głownie natury formalnej: jak założyć firmę, co z księgowością, a przede wszystkim, gdzie znaleźć biuro i czy będzie mnie na nie stać? Berlin jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc do inwestycji co wiąze się m.in. z prestiżem miasta. Jednak o lokale tu trudno, zwłaszcza w dobrych lokalizacjach.

Jest jednak rozwiązanie. Możemy mieć adres firmy w prestiżowej lokalizacji, do tego własne biuro dzięki ofercie wynajmu biura oferowanej przez specjalistyczne firmy. Często w pakiecie usług mieści się też usługa rejestracji firmy, czy działalności gospodarczej, usługi biurowe, księgowe, konsultingowe i in. Taka oferta pozwala na znaczne obniżenie kosztów, samym przedsiębiorcom daje też komfort skoncentrowania się wyłącznie na swoim biznesie, pozostałe jego aspekty zlecając specjalistom.

Mamy więc do wyboru wirtualne biuro, w której to ofercie otrzymujemy adres firmy, a także podstawowe usługi biurowe. Samo wirtualne biur to proste i tanie rozwiązanie, koszt ok. 50 Euro miesięcznie. Jeśli dodamy do tego usługi księgowe, to mamy już praktycznie wszystko do prowadzenia najprostszej działalności gospodarczej. Gdy potrzebujemy "niewirtualnego biura" również do dyspozycji mamy kilka rozwiązań. Począwszy od elastycznego miesjsca pracy czyli wirtualnego biurka na wspólnej powierzchni z własną skrytką pocztową, przez stałe miejsce pracy, po własną powierzchnię biurową.

Taką ofertę proponuje przedsiębiorcom Quadriga Business Rent Service. A konkretnie prestiżową lokalizację przy ulicy Spandauer Dam 1 w Charlotenburgu, na przeciw słynnego pałacu. Mamy tu do dyspozycji przestronne, świetnie wyposażone powierzchnie biurowe do dyspozycji także sale konferencyjne, kuchnię, szafki. Znakomite miejsce do pracy, a także do spotkań z klientami i partnerami biznesowymi. Biuro można wynająć nawet na jeden dzień.

 

O NAS | KONTAKT | REKLAMY | MAPA STRONY | MAPA XML

Netpress, Iwona Janczarek

ul. Cyklamenowa 5, 05-077 Warszawa
Tel: 604 201 109, E-mail: allpress@pro.onet.pl

NBS - najlepsze strony internetowe